Running adidas Buty męskie

adidas to kultowa marka męskiego obuwia sportowego, zwłaszcza running. Tutaj można znaleźć wszystkiebuty z running adidas dla mężczyzn.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Najlepsze buty od running adidas dla mężczyzn

Niemiecki producent sprzętu sportowego adidas od dziesięcioleci jest światowym liderem w dziedzinie obuwia sportowego. Rzeczywiście, adidas jest obecny we wszystkich dyscyplinach sportowych lub prawie, dlatego słynna marka z trzema paskami od jakiegoś czasu wprowadziła również na rynek buty running. Ale jakie buty wybrać spośród running adidas ? To może być trudne pytanie, ponieważ niemiecki outfitter oferuje tak wysokiej jakości buty do biegania.

running adidas Buty męskie Adizero

W dużej rodzinie męskich butów do biegania adidas, seria Adizero jest prawdopodobnie najbardziej popularna. Niezależnie od tego, czy jest to running adidas Adizero Pro , Adizero Boston, czy Adizero Adios, ta seria jest najbardziej popularna wśród biegaczy.

running adidas Adizero Buty Adios Pro

Najbardziej rapide running butem zadidas jest obecnie running Adizero Adios Prostrong > but. Ten but sportowy jest koncentratem technologii i niesamowitych innowacji. W szczególności płytka węglowa, która pozwoli Ci "oderwać się" od ziemi przy każdym kroku. I podeszwa łącząca słynne technologie BOOST i LIGHTSTRIKE. Mimo to, but ten jest przeznaczony dla potwierdzonych biegaczy lub tych, którzy chcą wykonywać i naciskać na siebie. Do tej pory jest to najbardziej rapide but do biegania dla mężczyzn adidas przeznaczony do wyścigów długodystansowych. Cholewka Energy Shank zapewnia zwiększoną sztywność podczas zginania przedniej części stopy, umożliwiając płynne rozwijanie kroku i płynne przejście. Przedłużony podnosek pod dużym palcem ułatwia wydajny i zoptymalizowany start.

running adidas Adizero Boston but

Prawie tak sławny jak jego starsza siostra, adidas Adizero Boston jest również flagowym modelem running dla mężczyzn od niemieckiego producenta sprzętu. Jest to już jego 11 wersja. W rzeczywistości wprowadzono na rynek buty męskie running adidas Adizero Boston 11. Urok tych butów do biegania adidas Adizero Boston polega przede wszystkim na tym, że są one dedykowane niedoszłym maratończykom. W rzeczywistości ten model adidas od running, dedykowany mężczyznom, jest niezwykle lekki, a jednocześnie zapewnia doskonałe wsparcie stopy. Co więcej, bardzo elastyczna siateczka w połączeniu z całkowicie przerobioną cholewką zapewnia prawdziwy komfort. A amortyzacja nie daje się prześcignąć! Dzięki adidas Adizero Boston 11 nie ma wątpliwości, że jeśli szukasz wysokiej jakości running buta dla mężczyzn, ten trenażer do biegania adidas jest dla Ciebie!

running adidas Adizero Buty Adios

Aby zakończyć rodzinę adidas Adizero , adidas Adizero Adios Pro to pozycja obowiązkowa. W rzeczywistości ten running adidas but dla mężczyzn jest najbardziej rapide szosowym butem w galaktyce adidas. Ma płytkę z włókna węglowego, a także Energy Rods, te kostne pręty, które otaczają stopę. Rezultatem jest bardzo dobry zwrot energii, który pozwoli ci przebiec kilka kilometrów w całkowitym komforcie. Mówiąc o komforcie, technologia Celermesh buta zapewnia optymalną wentylację. Drugim dużym point atutem tych męskich butów do biegania adidas Adizero Adios jest również oferowane przez nie wsparcie. W szczególności system sznurowania jest bardzo dobrze przemyślany, zapewniając dobre wsparcie niezależnie od rozmiaru stopy.

Możesz także kupić buty adidas Adizero Adios 7. W szczególności będziesz mógł odkryć technologie Lightstrike i Lightstrike Pro. Co więcej, nowy system LightWeight Mesh zapewni bardzo wygodną siateczkę.

running but męski adidas Ultraboost

Chociaż adidas Ultraboost but sportowy został wydany dopiero w 2015 roku, w ciągu zaledwie kilku lat stał się już ikoniczną częścią historii adidas Running . W rzeczywistości, w ciągu siedmiu lat powstało już ponad 20 różnych wersji, na czele z adidas Ultraboost 22. Te buty to przede wszystkim sprytne połączenielange technologii i stylu! Technologia BOOST zapewnia niesamowity zwrot energii, dlatego buty Ultraboost są jednymi z najwygodniejszych running butów na rynku z podeszwą 100% BOOST. Dziś adidas Ultraboost 22 działa cuda na stopach wszystkich biegaczy. We współpracy z amerykańskim laboratorium Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, ten but jest koncentratem innowacji i technologii. Rezultat? Najbardziej wygodne buty running z najlepszym zwrotem energii na rynku, lub prawie! Jeśli szukasz najlepszego buta running adidas , możesz go kupić z zamkniętymi oczami.

Jego mniejsza siostra, Ultraboost 21, również zapewnia optymalny komfort! Co więcej, duże zalety tego nowego buta do biegania dla mężczyzn adidas Ultraboost 21 są liczne. Na początku premier, zwrot energii, wybuchowość i utrzymanie, są zwycięskim trio tego nowego trenera z running adidas . Ten nowy trener został nawet stworzony przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu dla Primeknit i Primeblue.

Warto zauważyć, że w modelu adidas zastosowano o 5% więcej Boost niż w modeluUltraboost 19! Oznacza to niewiarygodnie wysoki komfort i zwrot energii!

running buty męskie adidas Solar

strongObecne na rynku już od 2018 roku buty do biegania adidas Solar zostały podzielone na trzy części. adidas Solar Boost, prawdopodobnie najpopularniejszy z całej trójki,adidas Solar Drive orazadidas Solar Glide, but running do długich dystansów.

running adidas but Solarboost

running Zacznijmy od najpopularniejszego z Solar,adidas Solar Boost 5. Ten but został zaprojektowany tak, aby był wygodnyobuwiem dla biegaczy. W rzeczywistości model Solar Boost jest tak wygodny, że można go używać równie dobrze na 10 km, jak i podczas maratonu. Trzy główne technologie, które sprawiają, że ta magiczna sztuczka jest możliwa, to Tailored Fibre Placement, która sprawia, że but jest bardziej stabilny, podeszwa Boost, o której wspomnieliśmy wcześniej, oraz technologia Continental, która zapewnia niezrównaną przyczepność. Jeśli chodzi o buty Solar Glide, zaprojektowane z myślą o długich przejażdżkach, przyczepność jest jedną z ich mocnych stron. Co więcej, technologia FitCounter zapewnia dobre wsparcie pięty. Co jest naprawdę miłe, gdy biegasz po krzywych ścieżkach.

running adidas Solar Buty Glide

Mocną stroną tego buta do biegania adidas dla mężczyzn jest przede wszystkim jego dynamizm i jego poliwalencja. Na przykład model Solar Glide 5 jest przeznaczony przede wszystkim dla początkujących biegaczy, którzy biegają kilka kilometrów tygodniowo.

running adidas But FocusBreathein

Nowość w 2020 roku, but running FocusBreathein to niezwykły running. Rzeczywiście, adidas z tym butem postanowił skupić się na komforcie i dobrym samopoczuciu biegaczy. W jaki sposób? Po prostu opracowując wygodne buty do biegania dedykowane biegaczom, którzy odwiedzają stronę running, aby oczyścić głowę. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z running, ten but do biegania będzie idealny.

running adidas SL20

Tym razem ten but sportowy running ultra rapide jest skierowany do wszystkich biegaczy, lub prawie wszystkich. Ten but sportowy reprezentuje sprytną mieszankęlange między poszukiwaniem szybkości i komfortu, możliwą w szczególności dzięki bardzo niskiej wadze tego trenera, zaledwie 230g. Jeśli szukasz buta z running do neutralnego lub uniwersalnego biegania, to nie szukaj dalej. Dzięki 10-milimetrowemu spadkowi ten but adidas z pewnością zadowoli. Należy pamiętać, że buty running adidas SL20.3 są przeznaczone przede wszystkim do krótkich biegów.