Męskie buty sportowe

Znajdź tutaj wszystkie pary męskich butów sportowych dla running, trail, turystyki pieszej, lekkoatletyki i treningu!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tutaj znajdziesz wszystkie pary męskich butów sportowych do wszystkich rodzajów biegania. Niezależnie od tego, czy szukasz butów do biegania running, butów do biegania trail, butów turystycznych, butów lekkoatletycznych, czy nawet butów treningowych. Szeroki wybór najlepszych marek w bezkonkurencyjnych cenach: Asics adidas , Mizuno, New balance, Nike. Wszystkie te pary butów sportowych są przeznaczone zarówno do biegania wyczynowego, jak i zwykłych wypadów z przyjaciółmi. Poniżej znajduje się lista wszystkich butów sportowych, które możemy zaoferować.

Buty męskie Running

Na stronie Direct-Running znajdziesz szeroki wybór męskich butów running wiodących marek. Możesz na przykład kupić parę butów od running Nike , z emblematycznym Nike Pegasus 40. Ale to nie wszystko, możemy również zaoferować buty od running Asics , ze słynnym running Gel-Kayano 29, Novablast 3 i nowym Gel-Nimbus 24, a także nowymAsics Gel-Nimbus 25. Możesz również kupić buty do biegania adidas, w tym adidas Ultraboost 22 i ostatnio Ultraboost Light. Na długie wycieczki running, można również znaleźć wszystkie New Balance, running, Mizuno, Saucony, Reebok i Puma running kolekcje. Oczywiście musisz wziąć pod uwagę swój typ kroku, wagę buta, spadek buta i dystans, który planujesz w nim przebiec. Wszystkie te kwestie zostały omówione na naszej stronie poświęconej butom męskim running .

Buty męskie Trail

Jeśli zamiast biegać po drogach i ścieżkach, wolisz biegać w górach, aby ukończyć swoje ulubione trasy Trail, Direct-Running pomyślał również o Tobie. Znajdziesz tu szeroki wybór najlepszych butów trail dla mężczyzn. Pamiętaj, że każde buty trail mają swoje własne cechy pod względem stabilności, amortyzacji, przyczepności i ochrony. Wybierz parę butów z trail, które mogą towarzyszyć Ci podczas wycieczek na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz trudny, pagórkowaty, ciężki czy nierówny teren, w sklepie Direct-Running znajdziesz parę butów trail, która będzie Ci odpowiadać. Na przykład buty trail Asics Fujitraubuco są idealne do trail na suchym podłożu, podobnie jak buty Saucony Peregrine. Z kolei buty trail Saucony Xodus są bardziej odpowiednie na błotnisty teren. Fresh Foam Hierro od New Balance to wszechstronne buty od Trail, które są bardzo cenione przez biegaczy trailowych. Wszystkie nasze porady można znaleźć na naszej stronie poświęconej butom męskim pod adresem trail .

Męskie buty turystyczne

Jeśli jesteś zapalonym wędrowcem, najlepsze buty do chodzenia znajdziesz na Direct-Running. Aby wiedzieć, które buty turystyczne wybrać, musisz wiedzieć kilka rzeczy o tym, co zamierzasz z nimi zrobić. Czy zamierzasz używać ich do długich, wielodniowych wędrówek? Czy tylko przez kilka godzin w tygodniu? Powinieneś także zadbać o wybór odpowiedniej cholewki dla swoich butów do chodzenia. Jeśli lubisz wspinaczkę górską lub długie wędrówki, musisz wybrać bardzo wysoką cholewkę, która będzie również chronić kostki. Z drugiej strony, jeśli wędrujesz tylko przez kilka godzin po mniej wymagającym terenie, możesz zadowolić się niską lub średnią cholewką. Jeśli maszautres pytania dotyczące wyboru butów do chodzenia, więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie poświęconej męskim butom do chodzenia.

Męskie buty do biegania

Jeśli uprawiasz lekkoatletykę, na stronie Direct-Running znajdziesz szeroki wybór najlepszych kolców. W szczególności znajdziesz buty do biegania w terenie Puma i buty do biegania w terenie adidas. Teraz musisz zrozumieć, jak wybrać kolce lekkoatletyczne. Aby to zrobić, musisz uważać, aby wybrać odpowiedni rozmiar buta. Podczas ćwiczeń stopy mają tendencję do nieznacznego puchnięcia, więc możesz wybrać nieco większy rozmiar niż zwykle. Z drugiej strony, nie należy zapominać, że najlepiej jest, jeśli buty lekkoatletyczne lekko uciskają stopy. Od Ciebie zależy, czy dokonasz właściwego wyboru. Jeśli maszautres jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru butów lekkoatletycznych, przejdź do naszej strony poświęconej męskim butom lekkoatletycznym.

Buty męskie Fitness

Obecnie fitness staje się coraz ważniejszą częścią życia francuskich sportowców. Niezależnie od tego, czy uprawiasz cross-fit, cardio, czy po prostu trenujesz z ciężarami, na Direct-Running znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy szeroki wybór butów fitness Nike , butów treningowych adidas i autres fitness największych marek. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wybrać buty fitness. Aby to zrobić, musisz wziąć pod uwagę swoją aktywność. Jeśli preferujesz klasyczny trening siłowy oparty na przysiadach, martwym ciągu lub ćwiczeniach autres poly stawów, zdecydowanie powinieneś zdecydować się na stabilne buty. Z drugiej strony, jeśli bardziej lubisz cardio na trenażerze eliptycznym lub autres, powinieneś wybrać lekkie buty, które oddychają - Twoje stopy będą Ci wdzięczne. Wreszcie, jeśli interesujesz się najnowszym sportowym szaleństwem, crossfit, tym razem poszukaj butów z dobrą przyczepnością, aby pomóc Ci uzyskać dobrą przyczepność do podłoża.autres Jeśli masz pytania dotyczące wyboru butów treningowych, odwiedź naszą stronę poświęconą fitness.