Running Mizuno Buty męskie

Znajdź wszystkiebuty z running Mizuno dla mężczyzn.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Najlepsze buty od running Mizuno

Od kilku lat Mizuno stał się jednym z liderów w produkcji obuwia sportowego. Oczywiście japoński producent sprzętu jest również obecny od kilkudziesięciu lat w świecie butów running. Łącząc technologię i innowacyjność, Mizuno oferuje obecnie różne modele running emblematyczne, które spełnią Twoje kryteria.Przygotowaliśmy test każdego z koszyków, aby pomóc Ci wybrać odpowiednie Mizuno buty do wyścigów na szosie.

Buty Mizuno Wave Rider

but z running Mizuno Wave Rider jest jednym z ikonicznych modeli od japońskiego outfittera Mizuno. W rzeczywistości, ta para butów do biegania została po raz pierwszy wydana w 1997 roku. Od tej pierwszej edycji Wave Rider, aż do najnowszej Wave Rider 26, Mizuno udało się zachować równowagę między komfortem, amortyzacją i dynamiką. Ten Mizuno but do biegania może być używany zarówno do średnich biegów, takich jak 10 km, jak i dłuższych biegów, takich jak połówka lub nawet maraton, prosiłeś o wszechstronny but? Należy pamiętać, że model Mizuno Wave Rider jest nadal bardziej odpowiedni dla osób o uniwersalnym lub neutralnym stylu biegania.

Mizuno Buty Waveknit

Ten but od running Mizuno można uznać za młodszą siostrę modelu Wave Rider. Podejście japońskiego producenta polegało na stworzeniu oddychającego running buta, który dostosowuje się do stopy biegacza. Przekłada się to w szczególności na dzianinową cholewkę, bardziej wygodną niż w modelu Wave Rider. Należy pamiętać, że ten but do biegania preferuje być używany podczas cieplejszych pór roku ze względu na swój skład.

Mizuno But Wave Sky

Przez ostatnie kilka miesięcy marka Mizuno nieustannie się zmieniała, aby utrzymać swoją pozycję lidera pod względem innowacyjności running . Po wypuszczeniu Mizuno Wave Sky 5, japoński producent podążył za tym modelem Wave Sky 6. running Na porządku dziennym jest obietnica najwygodniejszego buta na rynku. Wszystko to jest możliwe dzięki technologii Mizuno Foam Wave, ulepszonej wersji legendarnej płytki Wave, która sprawiła, że Mizuno odniosły taki sukces. Efekty tej technologii obejmują niezrównaną pochłanianie wstrząsów i niesamowitą stabilność, nie tylko ze względu na fakt, że technologia jest formowana z pamięcią.

Buty Mizuno Wave Skyrise

Kiedy mówimy ci, że Mizuno jest w czołówce technologii... Pod koniec 2019 roku, Mizuno wypuściło nową gamę obuwia od running , Mizuno Wave Skyrise . Po raz kolejny jesteśmy świadkami wybuchowego koktajlu technologii i innowacji. running Jeśli szukasz butów na długie dystanse, to z pewnością będziesz zadowolony z tej serii. Technologia Foamwave i technologia XPOP są ponownie obecne.