running Asics Buty Gel Nimbus dla mężczyzn

Na stronie Direct-Running znajdziesz wszystkie rodzaje butów sportowych, w tym running, a w szczególności running buty męskie Asics. Tutaj znajdziesz najpopularniejszą parę butów w asortymencie Asics Homme, Asics Gel-Nimbus dla mężczyzn!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

Buty running Asics Gel-Nimbus dla mężczyzn

Wśród wielu modeli japońskiego producenta sprzętu znajduje się jeden z ich flagowych modeli, buty do biegania dla Asics Gel-Nimbus mężczyzn. Modele ewoluowały przez lata: po Nimbus 21, 22, 23 i 24, długo oczekiwane Nimbus 25 są wreszcie dostępne! Modele Gel Nimbus to pary running długodystansowe, które oferują odbicie i amortyzację dzięki zaawansowanym technologiom. Ten but treningowy ma wyjątkowo trwałą cholewkę, strategiczne wzmocnienia i dużą elastyczność ruchu.

Cechy Asics Gel Nimbus

Asics Gel-Nimbus dla mężczyzn

Najnowsze w gamie i tak niecierpliwie oczekiwane przez wszystkich biegaczy są Gel-Nimbus 25, wydane w styczniu 2022 r. i oferujące innowacje. Asics Gel-nimbus 25 to typowe maratońskie modele, idealne na długie trasy, których głównymi zaletami są stabilność i komfort. Para jest podobna do innego modeluAsics, Cumulus, ale z jeszcze większą amortyzacją. Podczas gdy komfort charakteryzującyrise jest typowy dla gamy gel-nimbus, najnowszy model wyróżnia się dzięki zaawansowanym technologiom.

Jeśli chodzi o nowe funkcje w tej serii running dedykowanej mężczyznom, możemy zauważyć nową konstrukcję 3D Space w Nimbus 24, która znajduje się pod piętą i pozwala na większe zaangażowanie kroku, oferując jednocześnie lepsze odczucia pod stopą. Dzięki TRUSSTICurządzeniu, but running dostosowuje się równie dobrze do mężczyzn, jak i kobiet, zapewniając znaczne wsparcie w strategicznych punktach. Model gel-nimbus 24 oferuje również swoim użytkownikom nową siateczkę, podeszwę Ortholite ™-X-55 i bardziej elastyczny system sznurowania ze szczególnym naciągiem.

Nowy Nimbus 25 ze swojej strony oferuje całkowicie innowacyjną podeszwę ze zniknięciem widocznego żelu.

Jest szczególnie odpowiedni dla biegaczy ważących mniej niż 90 kg i biegaczy o neutralnym lub uniwersalnym kroku.

Porównanie Asics Gel Nimbus

Asics Gel-Nimbus 25

Jego podeszwa środkowa, która jest zarówno lekka, jak i miękka, z pianką FlyteFoam Blast+ Eco, która oferuje miękką amortyzację i doskonałą responsywność >.Buty są wyposażone w technologię Gel, która pomaga absorbować wstrząsy podczas biegu. Technologia ta jest wzmocniona przez dodanie żelu, który znajduje się w pięcie i przedniej części buta i zawiera najnowocześniejsze technologie, które zapewniają doskonałe wsparcie, amortyzację i trwałość dla lepszego kroku podczas biegu .

Asics Gel-Nimbus 24

Należący do rodziny Nimbus, Nimbus 24 jest poprzednim modelem od czasu wydania Nimbus 25. Dostępny do biegania na dystansach od 5 km do maratonów, a nawet dalej na długich dystansach, nimbus 24 jest jednym z najwygodniejszych butów na rynku. Przyczepność i oddychalność sprawiają, że Nimbus 24 to obowiązkowy but dla running na szosie. Całkowicie innowacyjna siateczka zmniejsza tarcie o podłoże podczas kroku. Doskonały zwrot energii zapewnia odbicie i pełen komfort.

Asics Gel-Nimbus 25 Lite-Show

Dzięki Asics Gel-Nimbus 25 Lite-Show, oferuje zwiększony komfort i stabilność. Ta para running oferuje dodatkową ochronę i większą pewność kroku podczas sesji running. Odblaskowe elementy buta oznaczają, że będziesz widoczny zarówno zimą, jak i latem, dzięki czemu możesz biegać, kiedy tylko chcesz.

Oferty Asics Gel Nimbus

Dziś oferujemy kilka modeli Asics Gel Nimbus, w tym nowy Gel-Nimbus 25, który jest jednym z najwygodniejszych modeli na rynku. Nimbus 24 pozostaje jednak ulubieńcem biegaczy, ponieważ GEL jest widoczny z przodu i z tyłu stopy. Nimbus 24 i Nimbus 25 są dostępne w platynowej kolekcji oferującej gel nimbus lite show.

Nowa wersja Asics Gel Nimbus

Nowa wersja Gel-Nimbus oferuje całkowicie nowy but z widocznym zniknięciem żelu z przodu i z tyłu. Wkładka z pianki (+20%) zapewnia responsywność, komfort i amortyzację dzięki technologii FlyteFoam Blast+ Eco.