Znajdź wszystkie buty z Running Asics dla mężczyzn

Asics od lat zajmuje się sprzedażą męskich butów sportowych, zwłaszcza running. Tutaj można znaleźć wszystkie buty z running Asics dla mężczyzn, w tym słynne Asics Gel-Nimbus, Asics Gel-Kayano, Asics Gel-Cumulus.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

Jakie buty męskie running Asics wybrać do biegania?

Na Direct-Running oferujemy szeroki wybór butów sportowych dla mężczyzn. Stawiamy sobie za punkt honoru point oferowanie produktów wysokiej jakości. Dlatego współpracujemy z największymi markami, takimi jak japoński producent sprzętu, który od lat oferuje kultowe modele butów running. Ale przede wszystkim, co oznacza skrót Aiscs? Nazwa marki nom to tak naprawdę łacińskie wyrażenie oznaczające "anima sana in corpore sano ", czyli "zdrowa esprit w zdrowym ciele". Asics to jedna z najpopularniejszych marek running. Jak więc wybrać buty do biegania Asics? Przyjrzymy się różnym rodzajom butów Asics w zależności od typu kroku. Oczywiście należy również wybrać nową parę zgodnie z rozmiarem buta. Jak dobrać rozm i ar Asics? Marka running Asics ma stosunkowo mały rozmiar. W rzeczywistości, jak to często bywa w przypadku butów sportowych, nie wahaj się zwiększyć swojego zwykłego rozmiaru. Asics oferuje szeroką gamę butów i ma na celu zaspokojenie potrzeb wszystkich biegaczy. Tutaj z pewnością znajdziesz buty odpowiednie dla siebie, z szerokim wyborem modeli spełniających potrzeby wszystkich biegaczy. Niezależnie od tego, czy jesteś pronatorem, supinatorem czy neutralnym biegaczem, Asics oferuje szeroki wybór butów odpowiednich dla każdego biegacza, w zależności od rodzaju treningu, częstotliwości biegania, intensywności i terenu, po którym biegają. Aby dowiedzieć się więcej o tym, które buty running są dla Ciebie najlepsze, czytaj dalej:

Jak wybrać dobre buty running Asics ?

Wybór odpowiednich butów running do biegania po szosie jest niezbędny, aby uniknąć kontuzji. Amortyzacja i komfort są bardzo ważnymi czynnikami dla wszystkich biegaczy, zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. Każdego roku Asics oferuje kilka modeli, które spełniają te kryteria dzięki podeszwom Gel.
Gamy Nimbus, Kayano i Cumulus są idealne dla biegaczy poszukujących maksymalnej amortyzacji, która pomoże im cieszyć się z wycieczek.

Buty Asics Gel Nimbus

Legendarna para zAsics ma teraz swoją 25. wersję i jest jednym z najpopularniejszych modeli wśród biegaczy. Technologia Gel od Asics sprawia, że ten but jest obowiązkowy, dzięki obecności żelu w przedniej i tylnej części pięty dla maksymalnej amortyzacji. Podeszwa Ortholite X-55 zapewnia wygodę i dynamikę. Ten but jest co roku jednym z flagowych modeli marki, a dzięki ulepszeniom wprowadzonym w Nimbus 25 jest teraz jednym z najwygodniejszych butów running.
Jesteś fanem kolorów? Nimbus 25 jest dostępny w szerokiej gamie kolorów dla każdego.

Buty Asics Gel-Kayano

Buty running Asics Gel-Kayano to prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych par na rynku running. Stworzony w 1993 roku, charakterystyczny but marki przeszedł oczywiście wiele zmian na przestrzeni lat. Mocne strony butów Asics Gel-Kayano to stabilność, wsparcie i amortyzacja. Model Asics Gel-Kayano 29 jest wyposażony w podeszwę środkową FlyteFoam Blast + zapewniającą maksymalną amortyzację. Technologia żelowa jest również obecna w tym modelu, z żelem w pięcie, aby zmniejszyć uderzenie o ziemię i pochłonąć wstrząsy. Ten but jest znany ze swojego komfortu i stabilności, które są jeszcze ważniejsze w tym modelu.
Technologia LiteTruss zapewnia maksymalną stabilność, a także kontroluje pronację.

Asics Gel-Cumulus

Ten model jest idealny na wycieczki running w terenie. Wyposażony w podeszwę środkową FlyteFoam zapewniającą maksymalną amortyzację i żel, jak w pierwszych modelach, but running Asics Gel-Cumulus jest idealny do użytku na drogach i ścieżkach. Podeszwa zewnętrzna zapewnia doskonałą przyczepność, dzięki czemu sesje stają się prawdziwą przyjemnością. Amortyzacja z technologią GEL umieszczona w pięcie została zaprojektowana w celu poprawy amortyzacji podczas biegu i zapewnienia bardziej miękkiego odczucia podczas kroku. Buty Asics Gel-Cumulus 25 mają spadek 8 mm i ważą 286 g.

Buty Asics Novablast

Aby zapewnić lżejsze odczucia, buty running Asics Novablast 3 oferują lekkość i szybkość reakcji. Wyposażony w amortyzację FF Blast, but pochłania wstrząsy i zapewnia responsywne odbicie, a małe odblaskowe detale są umieszczone na bucie Novablast, aby zapewnić widoczność podczas wszystkich późnych i wczesnych porannych sesji treningowych.

Asics Buty MagicSpeed

Idealny but na zawody lub trening dzielony. Oferuje pewien stopień wszechstronności, gdy biegacze szukają szybkości i możliwości ustanawiania osobistych rekordów. Lekkość i szybkość reakcji to główne zalety tego buta. Dzięki płytce z włókna węglowego biegnącej od śródstopia do przodostopia, buty propulsion zapewniają lepszą jakość kroku. Model Magic Speed firmyAsics jest idealny do dynamicznych treningów przygotowujących do zawodów.

running Asics buty męskie do neutralnego kroku


Każdy ma inny krok i inne wsparcie. Dlatego Asics oferuje szeroką gamę butów dopasowanych do każdego kroku. Niezależnie od tego, czy jest to pronator, supinator czy neutralny krok, będziesz miał tendencję do skłaniania się ku określonym modelom. Jeśli jesteś jednym z 45% populacji z neutralnym krokiem, zespół Direct-Running doradzi Ci wybór niektórych flagowych modeli, takich jak Nimbus 25 lub Cumulus 25, które oferują optymalny komfort dla maksymalnej przyjemności podczas wycieczek running.

Buty Asics Glideride

W nawiązaniu do MetaRide, Asics wypuścił nowe buty running pod koniec 2019 roku GlideRide. Po raz kolejny znajdziesz technologię Guidesole, która zmniejsza straty energii o 20%. Buty Asics GlideRide oferują o 7% większą amortyzację niż buty MetaRide. Spośród wszystkich butów GlideRide dostępnych na Asics, najnowszym modelem jest Asics GlideRide 3. Ten but świetnie nadaje się zarówno na krótkie, jak i długie dystanse, a płytka EVA zapewnia doskonały zwrot energii podczas sesji.

Buty Asics Gel-Excite

Jeśli masz neutralny krok i mniejszy budżet, but running Asics Gel-Excite jest prawdopodobnie najlepszym tanim butem running na rynku. Za mniej niż 60 euro ten męski but sportowy oferuje wszystkie technologie i doświadczenie Asics. Znajdziesz tu również 10 mm drop i wagę zaledwie 273 g. Nowy model Asics Gel-Excite 9 jest dostępny w wielu kolorach.

running Asics buty męskie dla pronatorów

Jeśli Twój krok ma tendencję do kierowania się do wewnątrz, możesz być pronatorem. Asics oferuje buty, które optymalizują stabilność, aby dostosować się do każdego kroku. Należą do nich modele Gel-Kayano 29, GT-1000, GT-2000 i GT-4000. Dostępna jest szeroka gama kolorów, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednie buty dla swojego pronującego kroku na running.

Buty Asics GT-1000, 2000 i GT-4000

Znane ze swoich właściwości amortyzujących i wsparcia kostki, buty te znajdują się na szczycie gamy Asics. Najnowszymi dodatkami do kolekcji męskiej są nowe modele Gt-2000 9 i GT-1000 10. Są one wyraźnie skierowane do biegaczy poszukujących komfortu i stabilności.

Buty męskie running asics dla supinatorów

Chociaż 1 na 10 osób w populacji to supinatorzy, istnieją modele, które zapewniają stabilność, gdy krok ma tendencję do kierowania się na zewnątrz stopy. Nimbus 24, ze swoim wysokim poziomem stabilności i komfortu, jest zalecany jako but dla supinatorów dla running.

Buty męskie running Asics dla wydajności

Jeśli szukasz wydajności, to Asics ma również coś dla Ciebie w swojej gamie BLAST.

Buty Asics Novablast

Męskie buty do biegania Asics Novablast to jeden z najnowszych dodatków do galaktyki Asics. Ten but running, przeznaczony dla młodych mężczyzn, ma charakterystyczny design. Jest przeznaczony do treningu i biegania. Sprawdź najnowszy model Novablast, but running Asics Novablast 3, dostępny w wielu kolorach. Flagowe technologieAsics Novablast dla mężczyzn są liczne. Po pierwsze, premier podeszwa środkowa FlyteFoam Blast robi różnicę. Tworzy ona prawdziwy efekt trampoliny. Wsparcie jest również prawdziwym sukcesem, w szczególności dzięki technologii Guidance Line, która utrzymuje optymalny krok. Jednak to, co naprawdę sprawia, że modelAsics Novablast dla mężczyzn jest sukcesem, to jego styl! Jeśli szukasz stylowych butów running Asics dla mężczyzn, to model Novablast jest stworzony dla Ciebie!

Buty Asics Dynablast

Jeśli szukasz buta Asics, który zapewni Ci dobre odbicie, dynamikę i nienaganny zwrot energii, to Asics Dynablast Basket jest stworzony dla Ciebie! Wyposażony w technologię FlyteFoam Blast, ten męski but do biegania Asics z pewnością Ci się spodoba!