Wszystkie Asics Gel-Cumulus dla mężczyzn

Direct-Running, specjalista w dziedzinie męskich butów sportowych, running butów, a zwłaszcza running Asics butów, oferuje wszystkie Asics Gel-cumulus buty dla mężczyzn!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

running Asics Gel-Cumulus buty do biegania dla mężczyzn

Jednym z flagowych modeli japońskiego producenta sprzętu, Asics, jest but do biegania Gel-Cumulus. W ciągu 20 lat istnienia gama Durant stale ewoluowała, oferując coraz bardziej innowacyjne modele: gel cumulus 20, 21, a teraz gel-cumulus 22.

Buty męskie Asics Gel-Cumulus 23

Najnowszy dodatek do serii cumulus, cumulus-23 to dobrze zaprojektowana, wszechstronna para butów do biegania. Są idealne dla biegaczy szukających komfortu i ochrony podczas biegu. Jest to but odpowiedni dla wszystkich typów biegaczy, niezależnie od ich wagi i uniwersalnego kroku. Nadaje się również do krótkich sesji dzielonych, jak i długich wycieczek, a nawet półmaratonów.

Jeśli chodzi o komfort, żel w przedniej części buta oznacza, że nie będziesz odczuwać wstrząsów podczas biegu i ciepła, które czasami może gromadzić się w stopie. Ta para może być używana do codziennych treningów, dzięki czemu nie odczujesz bólu po treningu! Możesz ich również używać do biegania po bardziej szorstkich lub mokrych szlakach, gdzie pozostaną stabilne.

Model gel-cumulus 22 dobrze reaguje na różne przyspieszenia i zapewnia dobre wyczucie dynamiki, w szczególności dzięki piance flyte propel, która biegnie wzdłuż podeszwy, aby promować odbicie.

Jeśli chodzi o wsparcie, model gel-cumulus 23 wyjątkowo dobrze otula stopę, zapewniając nienaganne wsparcie nawet w przypadku szczupłych stóp.

Buty Asics Gel-Cumulus 23 AWL

Lubisz biegać zimą, a może boisz się mokrych i deszczowych warunków? Chcesz podjąć wyzwanie biegania w trudnych warunkach? A może po prostu chcesz czuć się dobrze w swoich butach niezależnie od pogody? W takim razie gel-cumulus 23 AWL są dla Ciebie! Dzięki cholewce wykonanej z wodoodpornych materiałów, Twoje stopy będą suche i ciepłe podczas biegu!

Buty męskie Gel-Cumulus 22

Męskie buty do biegania Gel-Cumulus 22 spodobają się biegaczom dzięki swojej wszechstronności: są odpowiednie dla biegaczy na wszystkich poziomach zaawansowania.Te buty do biegania są bardziej miękkie niż model Cumulus 21 i zapewniają lepszą oddychalność.

Buty Asics Gel-Cumulus 22 LS

Model gel-cumulus 22 nie ma czego zazdrościć modelom autres, jeśli chodzi o stabilność. W rzeczywistości ta para butów jest wyposażona w system IGS (Impact Guidance System), dzięki czemu biegacze, którzy ich używają, mogą zachować naturalny krok. Co więcej, technologia Guidance Line zapewnia większą stabilność, dzięki czemu możesz bez wysiłku pokonywać kolejne kilometry. Wreszcie, dzięki żakardowej siateczce, ta para utrzyma stopy w chłodzie nawet latem. A jeśli lubisz biegać w nocy lub o zmierzchu, technologia LITE-SHOW jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Dzięki odblaskowym paskom będziesz widoczny nawet w ciemności.

Buty Asics Gel-Cumulus 22 GtX

Biegaj w każdą pogodę w butach Asics gel-cumulus 22 GT-X. Najbardziej odważni biegacze będą mogli używać ich w deszczową pogodę dzięki tkaninie GORE -TEX, która zatrzymuje wodę, ale pozwala na odprowadzanie potu i ciepła. Twoje stopy będą więc suche, ale także wentylowane. Ta para butów running została specjalnie zaprojektowana na twarde nawierzchnie, zwłaszcza do biegania po drogach. Dzięki dwuwarstwowej podeszwie środkowej FLUIDRIDE i technologii GEL w przedniej i tylnej części stopy, wszystkie wstrząsy podczas biegu zostaną pochłonięte, dzięki czemu bieg będzie jeszcze przyjemniejszy. Elastyczna podeszwa EVA zapewnia również dobry zwrot energii i niezrównane odbicie przy każdym kroku. Oprócz materiału GORE-TEX, te męskie buty do biegania mają również formowaną gumę i piętę AHARPLUS.