Running Puma buty damskie

Na stronie Direct-Running znajdziesz wszystkie damskie buty sportowe, a w szczególności buty running. Tutaj znajdziesz wszystkie running Puma buty damskie.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Puma jest znanym niemieckim producentem sprzętu w dziedzinie sportu, a w szczególności running . Rzeczywiście, może konkurować ze znanymi markami specjalizującymi się w sporcie, takimi jak adidas, Nike, Asics lub Reebok. Jeśli więc szukasz nowej pary butów od running, znajdziesz to, czego szukasz w sneakersach Puma , które oferujemy na Direct-Running. Niezależnie od tego, czy chodzi o funkcje, technologię czy cenę, damskie buty do biegania Puma pomogą Ci osiągnąć cele i pobić rekordy. Możesz również wybrać buty do biegania Puma zgodnie z typem kroku, aktywnością sportową, poziomem lub zakresem, który szczególnie lubisz. Na Direct-Running odkryj szeroki wybór butów do biegania dla kobiet Puma w obniżonych cenach, korzystając z naszych niesamowitych ofert specjalnych.

Jak wybrać damskie buty running Puma ?

Kiedy szukasz nowej pary running butów do uprawiania sportu, pojawia się pytanie: Jak wybrać buty running? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Przede wszystkim należy rozważyć, w jaki sposób będziesz używać tych butów do biegania, a także swój poziom. Następnie musisz pomyśleć o swoim typie kroku, abyś czuł się komfortowo w swoich butach. Cena może być również czynnikiem przy wyborze butów do biegania running. Na koniec, ale nie mniej ważne, przyjrzyj się funkcjom, których szukasz w swojej nowej parze.

Wybór butów do biegania Puma w zależności od aktywności sportowej i poziomu zaawansowania

Nie wybierzesz tych samych running Puma butów w zależności od rodzaju uprawianej aktywności, częstotliwości jej uprawiania i poziomu sprawności fizycznej. Potrzeby trenera na running będą inne, jeśli biegasz raz w tygodniu przez godzinę, niż jeśli biegasz codziennie i od czasu do czasu bierzesz udział w maratonach. Musisz znaleźć parę butów, która poradzi sobie z częstotliwością twoich biegów. Będziesz mieć również różne oczekiwania i potrzeby w zakresie innowacji w zależności od poziomu. W przypadku zawodów radzimy wybrać lżejszą parę. Ponadto, w zależności od rodzaju terenu, po którym biegasz (szlaki, drogi, nierówny teren itp.), para butów running, którą wybierzesz, będzie inna.

Wybór butów damskich running według ceny

cision Cena może być decydującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie butów running. Jesteśmy tutaj, aby Cię uspokoić, na Direct-Running, znajdziesz buty do biegania Puma najtaniej! Dzięki licznym ofertom specjalnym i promocjom dajemy Ci dostęp do głównych marek, takich jak Puma, w obniżonych cenach!

Wybierz buty do biegania z running Puma zgodnie ze swoim krokiem

W świecie biegania istnieją trzy rodzaje kroku. Najbardziej znanym i rozpowszechnionym jest krok uniwersalny, który dotyczy prawie połowy biegającej populacji. Znany również jako krok neutralny, jest to zwykły krok, który nie wymaga specjalnego wsparcia. Biegacze z neutralnym krokiem nie będą mieli żadnych problemów ze znalezieniem odpowiednich dla siebie butów, ponieważ prawie wszystkie damskie buty Puma są dla nich odpowiednie. Jeśli jednak masz ten typ kroku, możesz zdecydować się na niektóre modele z serii Puma Nitro, takie jak Puma Velocity Nitro lub Puma Deviate Nitro .

Drugi typ kroku to pronator stride. Jest on charakterystyczny dlarise biegaczy, których stopy mają tendencję do zapadania się do wewnątrz. Osoby te, które stanowią ponad 40% biegaczy, będą zatem potrzebować wsparcia do wewnątrz. Możesz zwrócić się do Puma Eternity Nitro , który jest idealny dla tego typu kroku dzięki doskonałemu wsparciu i korekcji ustawienia stopy.

Ostatnim krokiem jest supinatrice, który jest znacznie rzadszy. Występuje tylko u 5-10% populacji i charakteryzuje się wysklepieniem stopy na zewnątrz. Bardzo niewiele par butów z running jest dedykowanych dla tego typu kroku.

Wybór modelu butów running, który jest dostosowany do Twojego kroku, jest jednak bardzo ważny, aby zapewnić komfort biegania i uniknąć wszelkiego rodzaju kontuzji.

Wybierz damskie buty do biegania Puma zgodnie z ich charakterystyką

Każde buty damskie running Puma zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort i wydajność przy każdym kroku. Jednak w zależności od dokładnych oczekiwań i funkcji, których szukasz, możesz udoskonalić swój wybór. Wszystko zależy od tego, czy szukaszendurance, dynamiki, amortyzacji, komfortu, wsparcia...

Jeśli szukasz szybkości, możesz zdecydować się na model Puma Speed Running , który, jak sugeruje jego nazwa nom, jest prawdopodobnie najbardziej rapide i jednocześnie jednym z najlżejszych butów marki!

Aby połączyć szybkość i komfort, polecamy model Puma Speed 600 Fusefit z lekką, elastyczną siateczką. Dzięki technologiom z gamy Puma Running : Profoam i Ignite Foam, amortyzacja będzie maksymalna, optymalnie redukując wstrząsy.

Innym modelem z dobrą amortyzacją będzie Puma LQD Cell dzięki technologii o tej samej nazwie nom. Jest ona definiowana przez komórki wypełnione płynem i jest wzmacniana przez paski stabilizujące EVA z boku.

Wreszcie, jeśli zwracasz uwagę na design, możesz wybrać buty damskie Puma NRGY, które są obecnie bardzo popularne. Oprócz dobrego wyglądu, uwiedzie Cię technologia PU SoftFoam+, która zapewni Ci wyjątkowy komfort.

Nowe damskiebuty do bieganiaPuma

Na Direct-Running znajdziesz wszystkie najlepsze buty do biegania Puma dla kobiet >.Jesteśmy tutaj, aby przedstawić Ci różne modele marki, abyś mogła znaleźć parę butów, która jest dla Ciebie odpowiednia i zawsze w najlepszej cenie.

GAMA PUMA NITRO

Odkryj najnowszą gamę butów do biegania marki Puma Nitro. W 2021 roku marka Puma wprowadziła na rynek linię Puma Nitro Running dla kobiet. Charakteryzuje sięrise, jak wskazuje nom, technologią Nitro, która składa się z pianki o 50% lżejszej niż zwykła podeszwa EVA. Gama butów running Puma Nitro jest dostępna w kilku modelach

Buty do biegania Puma Eternity Nitro

Puma Eternity Nitro strong > to idealny but dla biegaczy z pronującym krokiem, ponieważ zapewnia niezawodne wsparcie i stabilność oraz jest lepszy od większości modeli autres. Będziesz potrzebował tego buta, jeśli szukasz prawidłowego ułożenia stopy i solidnego wsparcia podczas treningu. Podeszwa środkowa NITRO FOAM zapewnia doskonałą amortyzację, a technologia Run Guide w połączeniu z technologią EVA z łatwością wspiera stopę. Mały dodatek? Odblaskowy branding i płetwy zapewniające optymalną widoczność niezależnie od oświetlenia.

Trener z running Puma Deviate Nitro

Ten model z Puma Nitro jest przeznaczony dla biegaczy, którzy chcą pokonywać kilometry, więc będzie idealny na półmaraton. Dzięki doskonałej amortyzacji dzięki karbonowej płytce Innoplate, będzie w stanie towarzyszyć Ci podczas codziennych biegów. Jego włókno węglowe popchnie Cię do przodu z każdym krokiem. Jest również idealny dla biegaczy o uniwersalnym kroku.

Buty damskie Puma Velocity Nitro

To najbardziej wszechstronna para butów treningowych w ofercie: nadają się do wszystkich rodzajów treningu, od biegania kilku kilometrów po półmaratony. Amortyzacja będzie mniej wydajna niż w modelu Deviate, ponieważ nie ma on płyty węglowej, ale jest to z nawiązką nadrabiane przez podeszwę zewnętrzną i technologię Puma Grip, która zapewnia niezrównaną przyczepność na każdym rodzaju terenu.