Akcesoria elektroniczne Running

Na Direct-Running, można znaleźć wszystkie running sprzęt, którego potrzebujesz! Tutaj znajdziesz wszystkie akcesoria elektroniczne dedykowane running, które pomogą Ci booster poprawić swoje wyniki podczas sesji sportowych. Połączone zegarki, GPS, stopery i autres akcesoria do smartfonów.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Aby biegać prawidłowo, biegacze potrzebują sprzętu, który pomoże im osiągać dobre wyniki. Czołówki, zegarki i opaski na rękę, GPS i akcesoria, stopery, akcesoria do smartfonów ...znajdź niezbędną elektronikę dedykowaną running ze znanymi markami, takimi jakGarmin,adidas, Asics, Nike, Thuasne, lubmacron.

Wysokiej jakości sprzęt elektroniczny

Akcesoria elektroniczne są bardzo przydatne dla entuzjastów sportów outdoor takich jak trail, wędrówek czy joggingu. Dlategorenomowane marki, takie jakGarmin , uważana za lidera w tej dziedzinie, a takżeadidas, Asics, Nike, Thuasne i macron opracowały produkty najwyższej jakości. Znajdź lampy, połączone zegarki i GPS w bezkonkurencyjnych cenach.

Wszystko o akcesoriach elektronicznych dla running

W przypadku biegania na świeżym powietrzu akcesoria elektroniczne można porównać do gadżetów lub małych urządzeń, których rolą jest poprawa komfortu i wydajności biegaczy podczas wysiłku. Zastanawiasz się, które z nich wybrać? Cóż, zasadniczo zależy to od rodzaju planowanej aktywności lub wycieczek. Jeśli są to naprzykład nocne sesje ,czołówki są niezbędne . Jeśli chcesz robić postępy w trybie treningowym, będzieszpotrzebowaćstoperów .

Niezależnie od tego,czy jesteśmężczyzną, czy kobietą, tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby uprawiać sport w najlepszych możliwych warunkach. Nasza strona oferuje szeroką gamę produktów odpowiednich dla wszystkich rodzajów aktywności, w tym running, trail, turystyki pieszej, lekkoatletyki i fitness, oraz dla wszystkich poziomów (początkujący, zaawansowany, ekspert). A wszystko to wnajlepszych cenach!

Którą czołówkę wybrać?

Planujesz wziąć udział w biegu durant w nocy? Czołówkisą idealne do biegów nocnych lub przy słabym oświetl eniu. Są również niezbędne dla bezpieczeństwa, aby uniknąć ewentualnych upadków z powodu obecności małych przeszkód na trasie. Czołówka running jest również bardziej praktyczna, ponieważ możesz widzieć kierunek, w którym zmierzasz i nadal masz wolne ręce. Jak dokonać wyboru? Wybierz inteligentne reflektory, które dostosowują się do otoczenia. Ich intensywność i kąt wiązki są automatycznie dostosowywane do parametrów zewnętrznych.

Należy jednak zwrócić uwagę na żywotność baterii, ponieważ bateria zwykle wystarcza na maksymalnie 8 do 10 godzin. Możnateż zdecydować się na czołówkę zakumulatorem .

Intensywność światła czołówki może wynosić od 15 do 750 lumenów, a jej moc zależy od długości biegu, charakteru otoczenia i pory dnia. Jeśli jednak szukaszmocnej czołówki, powinieneś mieć świadomość, że wysoka wartość lumenów jest potrzebna do uzyskania dużej ilości światła. Jeśli chodzi o odległość oświetlenia, jest ona bardziej związana z kształtem wiązki niż z wartością lumenów. W zależności od potrzeb można wybrać wiązkę szeroką lub skupioną.

Jeśli chodzi o tryb oświetlenia, ten typ sprzętu oferuje kilka opcji, więc do ciebie należy wybór w zależności od tego, jak chcesz go używać. Możesz wybrać tryb wysokiej lub niskiej mocy, tryb czerwony, aby uniknąć oślepiania osób wokół ciebie, lub tryb migający, aby poprawić swoją widoczność.

A ponieważ deszcz może spaść bez ostrzeżenia, należy wziąć pod uwagę wodoodpornośćlampy. Inną wskazówką jest wybór latarki czołowejLED , która jesttrwała, odporna na wstrząsy i wysoce energooszczędna .

Jakie połączone zegarki i bransoletki wybrać?

Wśród akcesoriów elektronicznych dostępnych na trail, zegarki i bransoletki są koniecznością. Połączone zegarki to prawdziwe technologiczne perełki. Oprócz wskazywania czasu, posiadają one szereg funkcji i mogą na przykład obliczać : Na przykład mogą obliczyć: ciśnienie atmosferyczne, różnicę wysokości w oparciu o skumulowane wysokości, temperaturę zewnętrzną itp. Ponadto dostarczają cennych informacji, takich jak czas zachodu i wschodu słońca, tętno itp. Mają świecące ekrany i są wodoodporne i odporne na zimno. Jeśli chodzi o zasilanie, zegarki te można ładować za pomocą słońca. Wreszcie, można je podłączyć do urządzeńautres za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Szukasz najlepszego połączonego zegarka running ? Vivoactive 4 lub Forerunner2 45 ze strony Garmin będą strzałem w dziesiątkę! Modele te są dostępne na naszej stronie w obniżonej cenie.

A co z GPS i akcesoriami?

Dla wszystkich sportów na outdoor,GPS connected stał sięniezbędnym urządzeniem elektronicznym. Pozwala śledzić trasę i analizować dystans dzięki danym satelitarnym. To funkcjonalne narzędzie, które można wyposażyć w kamerę, wysokościomierz barometryczny itp. Nie wiesz na co się zdecydować? W takim razie wybierze Trex Touch 35 z Garmin. Zafunduj sobie ten niedrogi gadżet !

Jakie stopery wybrać?

Aby dopracować swój trening lub przygotowanie do zawodów, będziesz potrzebować stoperówsportowych. Pozwalają one śledzić i osiągać wyznaczone cele. Dają również możliwość analizy i oceny swoich wyników, dzięki czemu można je stale poprawiać. Niektóre bardzo praktyczne stopery running są dostępne jako zegarki, dzięki czemu będziesz mieć wolne ręce podczas biegu .

A co z akcesoriami do smartfonów running?

Jeśli chcesz mieć wolne ręce i nadal móc korzystaćze smartfona, akcesoria są koniecznością. Dzięki temu możesz wykonywać połączenia, słuchać muzyki lub sprawdzać tętno w dowolnym momencie. Aby bezpiecznie nosić telefon, możesz wybrać międzyuchwytem na telefon, opaską na telefon lub etui z running. Zastanawiasz się jak wybrać opaskę? To akcesorium jest nie tylko praktyczne, ale także zapewnia optymalną ochronę telefonu. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć model compatible, który pasuje do Twojego telefonu komórkowego i pasuje do Twojego ciała. Powinien być lekki i odporny na wilgoć spowodowaną potem. Aby zwiększyć praktyczność i bezpieczeństwo, wybierz zapięcia na rzepy i modele z odblaskowymi paskami. Szukasz ergonomicznej, wodoodpornej opaski running? Wybierz opaskęlean band od Nike lub model oferowany przez Asics. Wolisz uchwyt na telefon komórkowy? W takim razie running gilavar z macron jest dla Ciebie.