Running New Balance Buty męskie

Znajdź wszystkie buty z running New Balance dla mężczyzn.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

New Balance to amerykański producent sprzętu, który zasłynął z tworzenia butów sportowych. Korzystając z tego sukcesu, amerykańska firma od kilku lat sprzedaje buty running. Ponieważ New Balance nie jest najpopularniejszą marką running w Europie, a w szczególności w France, rozumiemy, że trudno jest wiedzieć , które buty running wybrać. Aby pomóc Ci wybrać buty do biegania New Balance odpowiednie dla Ciebie, pokażemy Ci najlepsze running New Balance buty.

Które męskie buty do biegania running New Balance są odpowiednie dla mojego kroku?

W sklepie Direct Running znajdziesz szeroki wybór męskich butów do biegania running w bezkonkurencyjnych cenach. Oferujemy wysokiej jakości produkty odpowiednie dla wszystkich typów kroków. Istnieją 3 rodzaje kroków: neutralny lub uniwersalny, który jest najbardziej powszechny, pronujący i supinujący. Producenci oferują modele dostosowane do wszystkich tych typów kroku, aby uniknąć obrażeń. Aby dowiedzieć się, jaki masz typ chodu, możesz zaobserwować, która strona podeszwy wykazuje największe zużycie: środkowa, wewnętrzna czy zewnętrzna.

Buty męskie running New Balance dla neutralnego kroku

Prawie połowa populacji ma neutralny krok, dlatego jest on nazywany krokiem uniwersalnym. Neutralny krok zużywa środkową część stopy podczas biegu. Dzięki uniwersalnemu krokowi nie zabraknie Ci wyboru, ponieważ większość modeli będzie pasować.

New Balance running oferuje szeroką gamę butów do biegania dla mężczyzn z uniwersalnym krokiem, a znajdziesz to, czego szukasz w naszej ofercie butów do biegania na New Balance, w tym Fresh Foam 880 v12, More v4 i Fresh Foam Hierro.

Męskie buty do biegania running New Balance dla pronującego kroku

Pronacja jest spowodowana zapadaniem się stopy do wewnątrz; można ją zauważyć, jeśli podeszwa jest bardziej zużyta po wewnętrznej stronie. Dlatego też pronujący krok będzie wymagał wzmocnienia po wewnętrznej stronie buta na stronie running, aby ograniczyć to zapadanie się. Pronacja jest powszechna i dotyka 45% biegaczy.

W asortymencie męskich butów running New Balance można wybrać model Vongo , który został zaprojektowany zarówno z myślą o uniwersalnym, jak i pronacyjnym chodzie, lub buty do biegania New Balance 860 v12, które zapewnią Ci niezawodny komfort podczas sesji treningowych.

Buty męskie running New Balance dla kroku supinującego

Krok supinatora wynika z odchylenia stopy na zewnątrz. Rzadziej, supinacja dotyka od 5 do 10% biegaczy, więc niewiele modeli jest naprawdę do niej dostosowanych.

Wiodące modele butów running New Balance dla mężczyzn

Running New Balance Męskie buty Fresh Foam

Przez długi czas ta para butów nie cieszyła się zainteresowaniem entuzjastów biegania. Rzeczywiście, było wielu krytyków trenera, który wielu uważało za niskiej jakości. Dlatego amerykańscy inżynierowie włożyli wiele pracy wautres wersję Fresh Foam, którą prezentujemy poniżej.

running New Balance Fresh Foam 1080

But running New Balance Fresh Foam 1080 v12 to prawdziwy sukces. Amerykańskiej marce udało się połączyć dynamiczny but sportowy z wygodnym butem sportowym. Komfort Fresh Foam 1080 v12 jest natychmiast widoczny na premier, z imponującą podeszwą. Wykonane z pianki Fresh Foam i technologii UltraHeel, poczujesz się, jakbyś biegał na dziewiątej chmurze! Oprócz tych wszystkich cech, nie można zaprzeczyć, że amerykańskim badaczom udało się wyprodukować buty do biegania o nienagannym designie.

Po sukcesie modelu v9, New Balance przedstawia nam teraz zupełnie nowe buty Fresh Foam 1080 v10. Główną różnicą w stosunku do starej wersji jest wprowadzenie technologii Fresh Foam X. Technologia ta pozwala znaleźć but od running z dobrą amortyzacją i dobrym zwrotem energii przy każdym kroku. Jeśli zastanawiasz się, które buty running wybrać dla neutralnego lub uniwersalnego kroku, to masz odpowiedź. Ta para butów treningowych z New Balance Fresh Foam 1080 v112 pozwoli Ci biegać po drogach i ścieżkach z całkowitym spokojem. Po raz kolejny marka New Balance opracowała wyrafinowany projekt świetnie wyglądającej pary sneakersów running.

New Balance kontynuuje wprowadzanie innowacji, rozszerzając swoją ofertę Fresh Foam 1080. Całkowicie nowy model Fresh Foam 1080 v12s oferuje idealny komfort podczas biegów długodystansowych. Wyposażone w reaktywną technologię Fresh Foam i elastyczną cholewkę z siateczki, oferują również technologię Ultra Heel, która idealnie dopasowuje się do tylnej części stopy, zapewniając idealne wsparcie podczas biegu.

running New Balance Fresh Foam Hierro

Zaprojektowane z myślą o trwałości buty do biegania Hierro będą Ci towarzyszyć na wszystkich rodzajach szlaków, w tym na nierównych ścieżkach, gdzie ich podeszwa środkowa delikatnie amortyzuje lądowanie. Podeszwa zewnętrzna Vibram jest znana ze swojej trwałości i przyczepności. Perforowana cholewka jest oddychająca, a wzmocniona cholewka pomoże chronić stopy podczas biegu.

running New Balance Buty Fresh Foam Tempo

Buty Fresh Foam Tempo dla mężczyzn zapewniają niespotykany komfort dzięki amortyzacji Fresh Foam. Ta para running zapewni Ci płynny krok zarówno na bieżni, jak i podczas długodystansowych biegów na outdoor. Niska cholewka z siateczki zapewnia strategiczne wsparcie od pięty po palce biegacza.

running New Balance Buty Fresh Foam ROAV

Dzięki technologii Ultra Heel i amortyzacji Fresh Fo am, New Balance ROAV oferuje dobrze dopasowane buty do biegania z wygodnym krokiem. Niezwykle wszechstronne buty running dla mężczyzn oferują trwałość i lekkość na running.

Running New Balance Fuel Cell dla mężczyzn

Drugą najpopularniejszą gamą butów running New Balance dla mężczyzn są bez wątpienia Fuel Cell, które zapewnią Ci dobry wygląd i lekkość. A jeśli zastanawiasz się, które buty New Balance wybrać, oto przegląd głównych par w tym asortymencie.

running New Balance Fuel Cell Buty Propel

Buty do biegania New Balance Fuel Cell Propel są oparte na technologii Fuel Cell. Przede wszystkim ta innowacja zapewnia bardzo wysoki zwrot energii, oferując jednocześnie bardzo odczuwalne i doceniane propulsion. Co więcej, technologia Trace Fiber zastosowana w cholewce zapobiega ryzyku otarć, zapewniając optymalny komfort. Ten but w rozmiarze 43 waży zaledwie 266 gramów. Nie bez znaczenia dla biegaczy długodystansowych. Jednak zespół New Balance poleca go bardziej na krótkie wycieczki niż na maratony.

Całkowicie nowy Fuel Cell Propel powraca do serii z nowoczesną cholewką. Ten but running oferuje nie tylko doskonałe odbicie, ale także niezrównany komfort.

running New Balance Fuel Cell Buty Rebel

Ten but do biegania New Balance również został zaprojektowany w oparciu o technologię Fuel Cell. Jeśli nie wiesz, co to oznacza, wróć do powyższego akapitu. Ten but reprezentuje ewolucję FuelCell. Ten but running jest znacznie lżejszy niż jego starsza siostra, ale także znacznie bardziej dynamiczny. Elementy w przedniej części buta treningowego New Balance Fuel Cell Rebel zapewniają mocne odbicie.