Wszystkie buty Asics Gel-Kayano dla mężczyzn

Na Direct-Running znajdziesz wszystkie rodzaje butów sportowych dla mężczyzn, w tym running. Asics to prawdopodobnie najpopularniejsze buty do biegania na rynku, w tym Asics Gel-Kayano dla mężczyzn.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

running Asics Gel-Kayano buty dla mężczyzn

Prawdziwy punkt odniesienia w dziedzinie sportu, a dokładniej running, japoński producent sprzętu Asics będzie nadal zachwycać. Dzięki wysokiej jakości swoich par, marka ta stała się obowiązkowym elementem biegania. Gel-Kayano , jeden z flagowych modeliAsics, nie jest wyjątkiem.

running Asics Buty Gel Kayano

Najnowsza innowacja japońskiej marki, buty do biegania Asics Gel-Kayano 28 dla mężczyzn odniosły prawdziwy sukces od momentu premiery. Oto jak to działa.

Cechy Asics Gel Kayano

Kayano 29 to najnowszy model z gamy Asics Gel-Kayano dla mężczyzn i flagowy model. Jest idealny dla biegaczy szukających stabilności, ale także dla biegaczy z pronacyjnym krokiem.strongPronacyjny chód charakteryzuje się zgniataniem stopy do wewnątrz podczas biegu. Nie wszystkie buty są przystosowane do tego typu kroku, a biegacze z pronacją mogą czasami mieć trudności ze znalezieniem pasujących butów. W tym przypadku twarda plastikowa wkładka pod łukiem stopy odgrywa rolę równoważącą. Pięta jest również dobrze podparta dzięki skorupie, która pokrywa cały tył buta. Jednak Kayano-29 doskonale nadaje się również dla biegaczy z uniwersalnym krokiem, znanym również jako "neutralny krok".

Jeśli więc zdecydujesz się na te sneakersy z running , uzyskasz optymalne wsparcie i dobry komfort. Co więcej, ta para oferuje nawet prawdziwe wsparcie i prowadzenie stopy.

W tej parze butów do biegania znajdziesz wysokość 10 mm, która ma takie samo podejście do poprawy komfortu: dzięki temu możesz znaleźć skuteczną amortyzację hyper.

Asics Gel-Kayano 29 to obuwie wielofunkcyjne: w rzeczywistości nadaje się zarówno do regularnych wycieczek - na przykład dla początkujących - jak i długich, a nawet do premier maratonu >.Można go również dostosować do biegania po szlakach i drogach dzięki strukturalnej podeszwie.

Jedna rada: Asics zazwyczaj są trochę za małe, i tak jest również w przypadku Gel-Kayano 29, więc radzimy wziąć dodatkowe pół rozmiaru, jeśli wahasz się między 2 rozmiarami.

Technologie modelu Asics Gel Kayano 29

Ta para butów jest wyposażona w technologię LiteTruss, która nie tylko wspiera stopę, ale także poprawia stabilność dla biegaczy, których stopa zbyt mocno przetacza się do wewnątrz, jak widzieliśmy wcześniej.

strongNowa podeszwa środkowa FlyteFoam Blast+zapewnia stabilność i zmniejsza ogólną wagę buta, umożliwiając płynniejsze przejście między impulsem a amortyzacją. Technologia ta jest podkreślona przez głębokie elastyczne rowki w przedniej części stopy, co pozwala na płynniejszą jazdę do impulsu.

AsicsUmieszczony pod piętą, słynny GEL, który charakteryzuje modelerise, pochłania wstrząsy z nieskończoną miękkością. Dzięki Impact Guidance System procesowi, ten but do biegania zapewni Ci wyjątkową stabilność w każdej sytuacji.

Podeszwa zewnętrzna AHAR + i guma pod piętą zapewniają trwałość dzięki odporności na ścieranie w tym obszarze.

Porównanie Asics Gel Nimbus

Kayano 29 Lite Show

Ten but z running ma kolory, które są widoczne głównie w nocy i elementy odblaskowe. Jest to część kolekcji Lite Show w gamie Kayano.

Kayano 29 MK

Kayano-29 to nowa wersja Kayano z ulepszoną oddychalnością, a przede wszystkim zmniejszonym tarciem na bucie podczas biegu. Siatka w knit i nowo opracowany kołnierz pomagają ograniczyć tarcie i zapewniają bardziej odpowiednie sznurowanie.

Najlepsza cena Asics Gel Kayano

Cena modeli Kayano 29 w kolekcji 2022 wynosi 190 euro. Nowe kolory i buty z kolekcji 2024 mogą kosztować nawet 200 euro.

Opinie Asics Gel Kayano

Direct-running oferuje swoją opinię na temat modelu asics gel-kayano 29:

"Ten but jest idealny do przygotowań do półmaratonów i maratonów. Dzięki odpowiedniemu poziomowi komfortu i doskonałej stabilności, ten wszechstronny but zapewni wygodę i amortyzację podczas treningów i zawodów".